+48 731 524 266

CZAS DOSTAWY

Uwaga! Podany czas dostawy ma charakter orientacyjny i wynika z analiz statystycznychw wyjątkowych sytuacjach może ulec wydłużeniu.

 • Na czas dostawy towaru składa się czas realizacji zamówienia oraz czas przewozu przesyłki przez przewoźnika/spedytora.

  Czas realizacji zamówienia

  Czas realizacji zamówienia to orientacyjny czas liczony od momentu przyjęcia zamówienia do realizacji do chwili wydania przedmiotu zamówienia przewoźnikowi/spedytorowi. Czas realizacji zamówienia uzależniony jest od dostępności danego produktu, wybranej formy płatności oraz wybranej formy wysyłki. W przypadku towarów, które znajdują się w magazynie, przy wyborze pobrania jako formy płatności lub przy przyznaniu przelewu z odroczonym terminem płatności, realizujemy zamówienie w czasie wskazanym poniżej, natomiast w przypadku przedpłaty, rozpoczynamy realizację zamówienia po otrzymaniu zapłaty od klienta.
  Czas realizacji zamówienia dostarczanego na terytorium Polski wynosi:

  • zamówienie zakończone pn-pt do godziny 17:00 – przesyłka opuszcza magazyn tego samego dnia lub w najbliższy dzień roboczy,
  • zamówienie zakończone pn-pt po godzinie 17:00w sobotę, niedzielę i święta – przesyłka opuszcza magazyn w najbliższym lub kolejnym dniu roboczym.

  Klient ma możliwość wyboru późniejszego terminu wysyłki zamówionego towaru poprzez zmianę daty w polu „oczekiwana data wysyłki zamówienia” przy danym zamówieniu.

  Czas przewozu przesyłki

  Uzależniony jest od wybranej formy wysyłki/przewoźnika/spedytora i na terenie Polski wynosi:

  • Standard, DHL, GLS, UPS, DPD, FedEx, Pocztex Kurier – 1-2 dni robocze od dnia nadania, przy czym najczęściej jest to 1 dzień roboczy,
  • RABEN – 2-3 dni robocze od dnia nadania, przy czym najczęściej jest to 2 dzień roboczy
  • Paczkomaty InPost -1-2 dni robocze od dnia nadania.

  Przesyłki na terenie Polski doręczane są w dni robocze od poniedziałku do piątku.